HİZMETLERİMİZ

YURTDIŞI CENAZE HİZMETLERİ

Cenazelerin ilaçlama-tahniti yapılır, gerekli belgeler hazırlanarak konsolosluk ve gümrük işlemleri yapılır, uluslararası uçuş kurallarına uygun içi çinkolu tabut kullanılarak gideceği ülkeye güvenli bir şekilde transferi sağlanır.

HAVAYOLU İLE ULAŞIM

Şehirlerarası cenaze nakli ve Türkiye’den yurtdışına cenaze transferi için cenaze nakil işlemlerinin yapılması, gerekli belgelerin alınması ve cenaze nakli ve defin işlerinin yapılması, defin işlemlerinde  gerekli malzemeler ve belgelerin temini hizmetlerini içermektedir.

ÖZEL TABUT

Cenaze dış kısmı plastik folyo veya kanvas kumaş ile sarılmış olarak, kapağı sabitlenmiş bir şekilde metal çinko, kurşun veya sert ahşap tabutta taşınmaktadır.

YURTİÇİ CENAZE HİZMETLERİ

Zor zamanlarınızda hem cenaze nakil işlemlerinin hem de defin işlemlerinin yapılması, gerekli belgelerin ve organizasyonun sağlanması, defin işlemleri için gerekli olan malzemelerin temini konularında sizlere hizmet vermektedir.

KARAYOLU İLE ULAŞIM

Cenazelerin hastanelerden, morglardan, evlerden alınması, uzman ekiplerimiz tarafından kefen ve tahnit işlemlerinin yapılması, cenazelere ilişkin gerekli belgelerin alınması ve usullerine uygun olarak mezarlıklara taşınması, defin ve kabir hizmetlerini içermektedir.

ULUSLARARASI CENAZE KARŞILAMA

Dünyanın her yerinden gelen cenazeler ve gerekli evraklar havaalanından alınır, cenaze sahiplerinin istekleri doğrultusunda nakli ve defni yapılır.

ULUSLARARASI NAKLİ

Dünyanın her yerine gönderilecek cenazeler cenaze sahibinin isteği doğrultusunda hazırlanır, bütün resmi işlemleri yapılır ve cenazenin transferi yapılır.